reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm “Guardians” fotoğrafları

Rick Grimes olmadan yola devam etmeye çalışan The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm fotoğraflarıyla boy gösteriyor. Yeni karakterler hikayeye dahil oluyor.

Ekrana gelecek yeni bölümün yönetmenliğini Greg Nicotero üstleniyor. Guardians ismi verilen bölümle birlikte çizgi romanı takip edenlerin yakından tanıdığı Beta karakteri hikayeye dahil ediliyor. AMC kanalının paylaştığı resmi özet ise olayların farklı yönüne odaklanmayı tercih ediyor. Bu özete göre dizideki gruplardan birinde yaşanan gerginlik bölünmeye yol açıyor. Bu da parçalanma sürecini başlatmış oluyor. Bir başka gruba dair gerçek ise sonunda netlik kazanıyor. Tüm bunların yanı sıra bir arkadaşı kurtarmak için girişilen tehlikeli macera ölümcül sonuçlarıyla can sıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan görüntülerde ise The Whisperers yani Fısıldayanlar grubuna ağırlık verildiğini görüyoruz. Böylece hikayeye dahil olan karakterlere biraz da olsa yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Bunun yanı sıra Michonne, Negan’ı ziyaret ediyor gibi görünüyor. İkilinin ne konuştuğu, Michonne’un canını sıkanın ne olduğu ise büyük merak konusu.

Guardians isimi verilen The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm Amerika’da 3 Mart‘ta ekrana gelecek. Bölüm için paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişindeki galeride, tanıtımı ise hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm “Guardians” tanıtım filmi