reklamı kapat

POPÜLER

Energizer Power Max P18K Pop
Energizer Power Max P18K Pop
Energizer Power Max P18K Pop
Energizer Power Max P18K Pop

18.000 mAh pile sahip Energizer Power Max P18K Pop, “otomobil durduracak” kadar kalın çıktı! [Galeri]

Piliyle fark yaratan Energizer Power Max P18K Pop, MWC 2019’da göründüğü kadarıyla gerçekten pazardaki en kalın model durumda.

Energizer Power Max P18K Pop, hatırlarsınız geçtiğimiz haftalarda resmi olarak lanse edilmişti. Tam 18.000 mAh pil üzerine kurulan telefon, bu açıdan gerçek anlamda nefes kesiyor. İlk tanıtımında yandan görmediğimiz telefon, MWC 2019 kapsamında görüldüğü kadarıyla pil kapasitesi kadar kalınlığıyla da nefes kesiyor. Elbette 18.000 mAh pile sahip bir modelin ince olmasını kimse beklemiyordu. Ancak modelin adeta bir “takoz” olarak nitelendirilebilecek kadar kalın bir gövdeye sahip olacağı da kimsenin aklına gelmemişti. Aşağıda görebileceğiniz üzere günümüz telefonlarını bırakın eski dönem antenli telefonlardan bile kalın olan Energizer Power Max P18K Pop, bu açıdan gerçekten inanılmaz görünüyor. Ön yüzü ve arka tasarımı göz alıcı olan telefon, yandan bakıldığında ise lastik arkasına konularak otomobilin kaymasını önleme işlevini de üstelenecek yapıda karşımıza çıkıyor. Bu şekilde günlük olarak kullanılması imkansız olan telefon, sadece araziye çıkılacağı zaman işe yaratacak gibi görünüyor.

Energizer Power Max P18K Pop
Energizer Power Max P18K Pop
Energizer Power Max P18K Pop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Energizer Power Max P18K Pop teknik olarak şu detaylara sahip

Genel olarak ince çerçeveleri bulunan Energizer Power Max P18K Pop, bunu gövdesinden çıkan kızaklı ön kamera sistemine borçlu. Bu sistemde 16 megapiksel + 2 megapiksel olmak üzere çiftli kamera taşıyan telefon, bağlantılı olarak bir ekran çentiği de sahip değil. Arkasında ise 12 megapiksel + 5 megapiksel + 2 megapiksel üçlü kurulum yer alan akıllı telefon, gücünü MediaTek Helio P70 işlemci ve 6 GB RAM‘den alıyor. MicroSD üzerinden artırılabilen dahili hafızası 128 GB olan model, kutusundan Android Pie ile çıkıyor. 6,2 inç ekranında 1080+ çözünürlük sunan P18K Pop, bağlantı tarafından USB-C kullanmasıyla da dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold