reklamı kapat

POPÜLER

LG G8 ThinQ
LG G8 ThinQ

İlginç tasarım detaylarını gözler önüne seren LG G8 ThinQ resmi basın görseli

MWC 2019 kapsamında tanıtılacak LG G8 ThinQ için resmi basın görseli yayımlandı. Modelin gerçekten ilginç bir tasarım detayı bulunuyor.

LG G8 ThinQ, geçtiğimiz gün ortaya çıktığı kadarıyla kadarıyla 128 GB depolama için tam 900 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Bu açıdan işi zor görünen telefon, tasarımsal olarak da öne çıkabilecek gibi görünmüyor. Evan Blass’ın paylaştığı resmi basın görselinin kesinleştirdiği üzere telefonda bir ekran çentiği bulunuyor. Diğer ekran çentikli telefonlarda çentiğin çevresindeki çerçeveler ince olurken, LG G8 ThinQ burada kalın çerçeveler kullanıyor. Diğer çerçeveleri de rakiplerine nazaran kalın olan telefon, parmak izi sensörünü arka tarafında taşıyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip olan cihaz, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Resmi kayıtlara göre 3.500 mAh pil üzerine kurulan telefon, kavisli bir gövde ile geliyor ve şimdilik hep siyah renkte görünüyor.

LG G8 ThinQ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG G8 ThinQ hakkında diğer bildiklerimiz şöyle

Arkasında çiftli kamera sistemi yer alan LG G8 ThinQ, duyduğumuz kadarıyla 6,1 inç ekranında 19.5:9 en boy oranı sunuyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan cihaz, 3.5 mm kulaklık girişiyle sevindiriyor. Daha önce söylendiği kadarıyla model 4K çözünürlük sunan bir LCD panel ile geliyor. Ekrana dokunmadan kontrol gibi pek de kullanışlı durmayan bir özelliğe sahip olan telefon, bunu çentikteki sensörler ile sunacak deniyor. Burada yer alan ToF (Time-Of-Flight) sensörü ile telefonun üç boyutlu yüz tanıma yapabileceği de gelen bilgiler arasında bulunuyor.

İlgili Video