reklamı kapat

POPÜLER

LG G8 ThinQ
LG G8 ThinQ

Karşınızda sızan resmi basın görseliyle LG G8 ThinQ

2019 için iddialı konuşan firmalardan LG’nin MWC 2019 kapsamında tanıtacağı G8 ThinQ modeli ortaya çıktı. LG G8 ThinQ modelinin tasarıma gelin yakından bakalım.

LG G8 ThinQ, hatırlarsınız geçtiğimiz hafta @Onleaks tarafından erkenden görücüye çıkartılmıştı. XDADevelopers sayesinde ise modelin resmi basın görseli de karşımızda bulunuyor. En yeni ThinQ açıkça görüldüğü üzere bünyesinde bir ekran çentiği taşıyor. Bu ekran çentiğine rağmen üst çerçevesi ilginç şekilde kalın olan telefon, kavisli bir yapıyı benimsiyor. Parmak izi sensörü arkasında yer alan akıllı telefon, tasarımsal olarak 2019’da öne çıkabilecek gibi görünmüyor. Çentikte yer alan ön kamera ve ekstra sensörler ile üç boyutlu yüz tanıma yapabileceği söylenen modelin, sanki 2018 başında tasarlanmış gibi bir gövdesi bulunuyor. Arkasında çiftli kamera sistemi yer alan LG G8 ThinQ, duyduğumuz kadarıyla 6,1 inç ekranında 19.5:9 en boy oranı sunuyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan cihaz, 3.5 mm kulaklık girişine de sahip. Daha önce söylendiği kadarıyla model 4K çözünürlük sunan bir LCD panel ile geliyor. OLED ekranı V-Serisine bırakan firma, G-Serisinde LCD kullanmaya devam edecek gibi duruyor.

LG G8 ThinQ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG G8 ThinQ öne çıkabilecek gibi görünmüyor

Ekrana dokunmadan kontrol gibi pek de kullanışlı durmayan bir özellikle gelen telefon, bunu çentikteki sensörler ile sunacak gibi görünüyor. Henüz satış fiyatı belli olmayan telefonun, ucuz olması beklenmiyor. Resmi tanıtım ise söylediğimiz gibi MWC 2019 kapsamında olacak.

İlgili Video

Model için yayımlanan resmi video