reklamı kapat

POPÜLER

LG G8 ThinQ

LG G8 ThinQ modelinin pil kapasitesi belli oldu

LG’nin MWC 2019 kapsamında tanıtacağı G8 ThinQ modeli hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Modelin pil kapasitesi netleşti.

LG G8 ThinQ, resmi basın görseli dahi sızdırılmış bir akıllı telefon. Baktığımız zaman en yeni ThinQ bünyesinde bir ekran çentiği taşıyor. Bu ekran çentiğine rağmen üst çerçevesi ilginç şekilde kalın olan telefon, kavisli bir yapıyı benimsiyor. Parmak izi sensörü arkasında yer alan LG G8 ThinQ, ortaya çıkan resmi kayıtlara göre 3.500 mAh pil üzerine kuruluyor. Bunun G7 ThinQ‘dan yüzde 15 daha büyük olduğu söyleniyor. Ayrıca bu pil kapasitenin 2013 yılında tanıtılan G Flex modelinden bu yana G ailesinde kullanılan en  büyük pil olduğu söyleniyor. 3.500 mAh pil elbette ufak değil ancak rakipler artık 4.000 mAh seviyesinde geziyor. LG yeni modeliyle tasarım yanında pil konusunda da öne çıkabilecek gibi görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG G8 ThinQ modelini pazarda zor günler bekliyor

Arkasında çiftli kamera sistemi yer alan LG G8 ThinQ, duyduğumuz kadarıyla 6,1 inç ekranında 19.5:9 en boy oranı sunuyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan cihaz, 3.5 mm kulaklık girişine de sahip. Daha önce söylendiği kadarıyla model 4K çözünürlük sunan bir LCD panel ile geliyor. Ekrana dokunmadan kontrol gibi pek de kullanışlı durmayan bir özelliğe sahip olan telefon, bunu çentikteki sensörler ile sunacak deniyor.

İlgili Video

Model için yayımlanan resmi video