reklamı kapat

POPÜLER

LG G8 ThinQ

LG G8 ThinQ modelinin şaşırtan satış fiyatı ortaya çıktı

MWC 2019 kapsamında tanıtılacak LG G8 ThinQ, resmi satış fiyatıyla karşımızda bulunuyor. Bu fiyat etiketiyle modelin işi gerçekten zor görünüyor.

LG G8 ThinQ, firmanın son yıllardaki durumu ve çıkardığı diğer modelleri nedeniyle çok fazla ilgi çekmiyor. Çok kısa süre içerisinde resmen lanse edilecek model, söylendiği kadarıyla 128 GB depolama için tam 900 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Daha düşük ya da daha yüksek depolama seçenekleri olacak mı bilinmeyen telefonun, 128 GB için 900 dolarlık fiyat etiketi oldukça yüksek görünüyor. Bu fiyat etiketiyle Snapdragon 855 işlemcisi ve diğer dikkat çeken detaylarına rağmen işi zor görünen telefon, dediğimiz gibi çok fazla merak edilmiyor. Resmi kayıtlara göre 3.500 mAh pil üzerine kurulan telefon, çentiği nispeten kalın çerçeveler ile birleştiren garip de bir tasarım çizgisi benimsiyor. Kullanıcıların genel olarak kötü yorumlarda bulunduğu telefon, çok fazla gündeme gelemeyecek gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG G8 ThinQ hakkında bildiklerimiz şöyle

Arkasında çiftli kamera sistemi yer alan LG G8 ThinQ, duyduğumuz kadarıyla 6,1 inç ekranında 19.5:9 en boy oranı sunuyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan cihaz, 3.5 mm kulaklık girişine de sahip. Daha önce söylendiği kadarıyla model 4K çözünürlük sunan bir LCD panel ile geliyor. Ekrana dokunmadan kontrol gibi pek de kullanışlı durmayan bir özelliğe sahip olan telefon, bunu çentikteki sensörler ile sunacak deniyor. Burada yer alan ToF (Time-Of-Flight) sensörü ile telefonun üç boyutlu yüz tanıma yapabileceği de gelen bilgiler arasında bulunuyor.

İlgili Video