reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Game of Thrones 8. sezon fragmanı için teorileri çürüten açıklama

Game of Thrones 8. sezon için oldukça ilginç bir fragman yayınlamış ve teorileri de ateşlemişti. Bran’ı merkeze oturtan bu teorileri çürüten açıklama ise Sansa’yı canlandıran Sophie Turner’dan geldi.

Game of Thrones 8. sezon için yayınlanan ilk “düzgün” fragman Bran hariç Stark ailesini, aile mezarlığında buluşturuyordu. Jon Snow, Sansa ve Arya Stark’ı kendi mezarları üzerinde resmeden bu fragmanın geçmişte “gerçek bir fragman” olmayabileceğinden bahsetmiştik. Nitekim biraz daha geçmişe gidip oyuncuların açıklamalarını kurcalayınca gerçekten de fragmanın diziyle alakası olmadığı ortaya çıktı. Sophie Turner’ın Ekim 2018’de New York Comic Con’daki açıklamalarını hatırlayınca fragmanın sadece tanıtım için çekildiği anlaşılıyor. Turner’ın açıklaması şu şekildeydi: “Sekizinci sezonla ilgili bir tanıtım çektik ve… Bunu söyleyebilir miyim bilmiyorum. Aslında hayır söyleyemem. Ama tanıtımın seri ile hiçbir alakası yoktu sadece tanıtım videosuydu. Sansa’nın devasa heykelinin önünde duruyordum. Aslında onu alıp evimin bahçesine koymak isterdim ama Belfast’tan New York’a kargolatamadım, o yüzden…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turner’ın heykel açıklaması yeni tanıtımla da örtüşüyor. Bu açıklama da Bran’ın ailenin üç üyesine gelecekten bir görü paylaştığı teorisini yalanlıyor. Ayrıca bu durum, Sophie Turner’ın geçtiğimiz gün dile getirdiği sır tutamama konusundaki başarısızlığını da ortaya seriyor. Tabii bu izleyiciyi yanıltmak için atılmış bir adım da olabilir.

Gerçek fragmanlar gelecek

Bu tanıtımın diziden gerçek sahneler içermediğine ilişkin şüpheyi artıran bir açıklama da aslında yapımcılardan gelmişti. Gerçek bir fragmanın geleceğini söyleyen yapımcılar hayranlara merak etmemeleri gerektiği telkinini vermişti.

Game of Thrones 8. sezon bölümleri 14 Nisan‘da yayınlanmaya başlayacak. 6 bölümden oluşan finalin her bir bölümünün film tadında olması bekleniyor.

İlgili video

8. sezon fragmanı