reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon 3. bölüm

The Walking Dead 10. sezon 3. bölüm tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead onuncu sezona tam gaz devam ediyor. Gelecek hafta ekrana gelecek olan The Walking Dead 10. sezon 3. bölüm tanıtım filmi izleyicilerle paylaşıldı.

The Walking Dead’in dünyası giderek genişlerken ana dizideki hikaye de ayrılan karakterlere rağmen yoluna devam etmeye çalışıyor. Geçtiğimiz sezon Rick Grimes ve Maggie Greene’nin ayrılmasının ardından bu sezonda Danai Gurira‘nın hayat verdiği Michonne da hikayeye veda etmeye hazırlanıyor. Son gelişmeler doğrultusunda Lauren Cohan’ın canlandırdığı Maggie Greene’nin gelecek sezonda geri döneceğini biliyoruz. Bunun yanında diziye yeni karakterler de dahil ediliyor. Bunlardan biri çizgi romanlarda gördüğümüz Dante karakterini oynayan Juan Javier Cardenas olacak. Dizinin hikayesinde odak ise The Whisperers’a doğru değişiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon 3. bölüm özeti

AMC kanalı tarafından paylaşılan bilgilere bakılırsa gelecek hafta seyredeceğimiz bölümün adı Ghosts olacak. Resmi özette ise The Whisperers tehlikesinin giderek büyüdüğünü ve Alexandria halkı arasında büyük bir paranoya yarattığı ifade ediliyor. Bu durumu paylaşılan tanıtımda da oldukça net bir şekilde görebiliyoruz. Öte yandan Carol ise giderek yoğunlaşan intikam isteğini arkasında bırakmakta zorlanıyor. Onun bu yoğun hisleri gelecek bölümleri şekillendirecek önemli detaylardan biri olacak gibi görünüyor.

Ghosts isimli bölüm Amerika’da 20 Ekim Pazar günü ekrana gelecek. Paylaşılan kısa ama aksiyon dolu tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.