reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon 3. bölüm

The Walking Dead 10. sezon 3. bölüm fotoğrafları

The Walking Dead’in yeni sezonunda işler karışıyor. Gelecek hafta seyredeceğimiz The Walking Dead 10. sezon 3. bölüm fotoğraflarıyla boy gösteriyor. Bu fotoğraflar yeni bölüme dair ipuçları içeriyor.

Onuncu sezon bölümleri karşımıza çıkmaya devam ederken The Walking Dead’de dengelerin değiştiği bir döneme giriyoruz. Bunun en önemli sebeplerinden biri Danai Gurira‘nın hayat verdiği Michonne’un hikayeye veda edecek olması. Başarılı oyuncunun Andrew Lincoln ve Lauren Cohan’ın ardından ayrılık kararı aldığı bir süre önce belli olmuştu. İşin enteresan yanı ise Lauren Cohan’ın canlandırdığı Maggie Greene’nin gelecek sezonda geri dönecek olması.

The Walking Dead 10. sezon 3. bölüm detayları

Dizinin ev sahipliğini üstlenen AMC tarafından yeni bölüme dair ilk bilgiler paylaşıldı. Bu bilgilere bakılırsa gelecek hafta seyredeceğimiz bölümün adı Ghosts olacak. Bölüm yönetmenliğini ise David Boyd üstlenecek. Kanal tarafından yayımlanan resmi özete baktığımızda The Whisperers tehlikesinin giderek büyüdüğü görüyoruz. Bu durum Alexandria halkı içinde büyük bir paranoya oluşmasına neden oluyor. Zaten bahsedilen bu paranoya durumunu yeni bölüm için paylaşılan tanıtımda da oldukça net bir şekilde gözlemliyoruz. Elbette yeni bölümün sürprizler bununla sınırlı kalmıyor. Diğer yandan Carol’un hikayesi devam ediyor. Onun giderek yoğunlaşan intikam isteğini görüyoruz. Üstelik bu hisleri geride bırakıp yoluna devam etmekte zorlanıyor. Özetle onun bu yoğun hisleri bu sezon seyredeceğimiz bölümleri şekillendirecek önemli detaylardan biri olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İsmi Ghosts olarak açıklanan yeni bölüm Amerika’da 20 Ekim Pazar günü seyirci karşısına çıkacak. Paylaşılan kısa ve ipuçlarıyla dolu tanıtımı haberimizin hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 3. bölüm tanıtımı