reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in büyük sürprizi ortaya çıktı

Robert Kirkman‘ın yarattığı The Walking Dead ve Fear The Walking Dead dizilerinin bir araya gelmesi uzun zamandır beklediğimiz bir gelişmeydi. Ekim ayında sevdiğimiz bir karakterin diğer diziye konuk olacağı müjdelenmişti. Fakat bu karakterin kimliği gizli tutulmuştu. Aradan geçen zamanın ardından buluşmaya vesile olacak karakter de açıklandı.

Paylaşılan ilk detaylara bakılırsa Morgan Jones, Fear The Walking Dead’in yeni bölümlerinde karşımıza çıkacak. Üstelik bu öyle tek bölümlük bir buluşma olmayacak. Aksine Lennie James bir süreliğine Fear The Walking Dead oyuncusu haline gelecek. Böylece onun önceden neler yaşadığını, Rick ve ekibiyle karşılaşmadan önce neler atlattığını görme fırsatı elde edeceğiz.

Detaylar belirsiz

Henüz Morgan Jones’un yolunun Fear The Walking Dead karakterleriyle nasıl kesişeceği bilinmiyor. Onun macerasının kaç bölümlük olacağı da sır gibi saklanıyor. Fakat açıklamalara bakılırsa onu bir süre The Walking Dead‘in sekizinci sezonunda göremeyeceğiz. Elbette bu Morgan’a tamamen veda ettiğimiz anlamına gelmiyor. Aksine onun hikayesinin daha sonra devam edeceği dile getiriliyor. Sadece burada kasıt sekizinci sezonun ikinci yarısı mı yoksa gelecek sezonlar mı, bilemiyoruz. Net olarak söyleyebileceğimiz tek şey Morgan’ın dördüncü sezondan itibaren Fear The Walking Dead ekibine katılacağı…