reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung’dan rakiplerini geride bırakan büyük başarı

Samsung, tasarım konusunda büyük bir başarıya imza attı. Güney Koreli şirket, CES 2018 İnovasyon Ödülleri’nde 36 yeni ürününün ödül kazandığını duyurdu. Bu prestijli ödülün sektör tarafından üstün nitelikli tasarıma ve mühendisliğe sahip ürünlere verildiğini belirtelim.

Şirketin ödüllü ürünleri, sanal ve artırılmış gerçeklik, giyilebilir teknolojiler, video görüntüleme cihazları, ev aletleri ve akıllı ev kategorilerinde verildi. İki ürün ise “En İyi İnovasyon” ödülü aldı. Ayrıca, Samsung bu yıl Gear Sport, Gear Fit2 Pro ve Gear IconX  (2018) ürünleriyle Fitness, Spor ve Biyoteknoloji kategorisinde ilk kez CES İnovasyon Ödülü kazanmış oldu.

Samsung başalarına bir yenisini daha ekledi

Şirketin Kuzey Amerika Başkanı ve CEO’su Tim Baxter, “İnovasyon bizim DNA’mızda var. Tüketicilerimiz için anlamlı deneyimler yaratan ürünler sunuyoruz. Tasarım ve mühendislik alanında aralıksız olarak yaptığımız çalışmaların, sektör oyuncuları tarafından uzun yıllardır kabul görmesi bizler için gerçekten onur verici” dedi. CES İnovasyon Ödülleri, CES’in sahibi ve organizatörü olan Tüketici Teknolojisi Derneği CTA (Consumer Technology Association) tarafından destekleniyor. Şirketin ödül kazanan ürünlerinin birçoğu, 9-12 Ocak 2018‘de Las Vegas Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek CES 2018’de, Merkez Salon’da bulunan 15006 numaralı Samsung standında sergilenecek.