reklamı kapat

POPÜLER

black panther

Black Panther’in silinmiş sahnesinde ortaya çıkan sır [Video]

Avengers Infinity War‘un ortalığı tozu dumana kattığı şu günlerde Marvel’ın bir önceki gişe şampiyonu Black Panther‘dan silinmiş sahneler ortaya çıkmaya başladı. Bu sahnelerden ilkinde filmde gizli kalan bir detay ortaya çıkıyor ve her şey daha anlamlı bir hal alıyor.

Herkesin övgüyle bahsettiği Black Panther’da olayların nasıl ilerleyeceğine etki eden pek çok karakter bulunuyordu. T’Challa ve kız kardeşi Shuri’nin yanı sıra Okoye ve W’Kabi gidişatı fazlasıyla etkiliyor. Generallik görevi üstlenen Okoye kralına ve ülkesine sadık oluşuyla öne çıkıyor. Sınır kabilesinin lideri W’Kabi ise haksız yere ailesini kaybetmeyi atlatamamış gibi görünüyor. T’Challa‘nın onların katilini geri getirememesi ise W’Kabi’nin ihanetine zemin hazırlıyor.

Paylaşılan sahnede Killmonger’ın Wakanda’nın kralı oluşundan sonrasına şahit oluyoruz. Film boyunca nasıl bir ilişkileri olduğundan emin olamadığımız ve sevgili olduklarını varsaydığımız Okoye ve W’Kabi’nin evli olduğunu öğreniyoruz! Danai Gurira‘nın karakteri kocasının nasıl böyle bir ihanete dahil olduğunu anlamak istiyor. W’Kabi ise her şeyi çocuklarının geleceği için yaptığını anlatıyor. Danai Gurira ve Daniel Kaluuya‘nun oyunculuk performansı ise hayran bırakıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ryan Coogler bu sahneyi çok beğense de, filmin bütünlüğünü bozduğu için çıkartmak zorunda kaldığını ifade ediyor. İzleyicilerin de takdirini toplayan silinmiş sahneyi aşağıda bulabilirsiniz.

Black Panther silinmiş sahne