reklamı kapat

POPÜLER

bucky barnes

Black Panther’ın Bucky Barnes sürprizi aslında çok farklıydı

Avengers Infinity War’dan hemen önce izlediğimiz Black Panther temelde bir orijin hikayesi olarak karşımıza çıkmıştı. Dolayısıyla Marvel Sinematik Evreni‘yle direkt bağlantısı olmadığı düşünülebilir. Fakat filmin bonus sahneleri bu durumu değiştirdi. Özellikle Bucky Barnes‘ın göründüğü anlar önemli ipuçları taşıyordu. Fakat bu gizemli sahne başlangıçta çok farklı şekilde planlanıyormuş!

Öncelikle Black Panther‘ın bonus sahnesini hatırlatmak gerekiyor. Bildiğiniz gibi Captain America Civil War’dan sonra Winter Soldier, Wakanda‘da koruma altına alınmıştı. İşte Black Panther boyunca ne yaptığını bilmediğimiz kahramanımız her şey bittikten sonra kendine geldi ve bulunduğu yeni dünyaya bakma fırsatı buldu. Bu sırada onun yeni adının White Wolf (Beyaz Kurt) olacağını da öğrenmiş olduk. Fakat sahne oldukça kısaydı. Görünen o ki çekim süreci çok daha uzun ve kapsamlıymış. Wizard World Portland’da katılan Sebastian Stan perde arkasını şöyle anlattı:

“Aslında o sahneye dair komik bir detay var. Bence şimdiki haliyle çok daha iyi ama normalde gördüğünüz sahne sekiz dakika daha uzundu. Bucky kendine geliyor ve etrafta dolaşıp ‘Bu ne?’ vs. diye soruyordu. Shuri de ona merak ettiklerini anlatıyordu. Sonra başka bir yöne gidip yaşlılarla konuşmaya, çocuklarla oynamaya başlıyordu. Fakat siz tüm bunları göremediniz maalesef.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sahnenin şimdiki hali daha gizemli ve merak uyandıran bir yapıya sahip. O açıdan daha başarılı bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Yine de Bucky Barnes‘ın Wakanda’yı tanımaya çalışması izlemeye değer anlar olmuş. Umarız silinmiş sahnelerle birlikte bu anları da izleyicilerle paylaşırlar.

İlgili video

Avengers Infinity War kamera arkası