reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon

The Walking Dead’in 9. sezon kötüsüne dair ilk ipuçları

The Walking Dead‘in sekizinci sezon finaliyle karşımıza çıkmasının ardından hepimiz gelecek sezon neler olacağını merak ediyoruz. Özellikle Negan tehlikesinin ortadan kalkmasının ardından ufukta yeni bir kötü görünüyor. Peki bu kötü kim olacak? İlk ipuçları çizgi romandan ve dizinin baş yazarının açıklamalarından geliyor.

The Walking Dead’in temel ilham kaynağı Robert Kirkman‘ın kaleme aldığı çizgi romanlar olsa da, olaylar orijinalinden farklı bir şekilde ilerliyor. Yine de buradan kötülerin sırayla kullanılmasına şahit oluyoruz. Negan’ın ardından ortaya çıkan tehlike ise The Whisperers oluyordu. Onların geleceğine dair ilk ipuçunu ise dizinin baş yazarı Scott Gimple vermişti. The Whisperers’ın dizide görüneceğini resmen onaylamıştı. İşte bu gizemli grup The Walking Dead’in eski günlerine geri dönmesine yardımcı olabilir!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öncelikle bilmeyenler için The Whisperers‘tan biraz bahsedelim. Hayatta kalmayı başaran bu grup temel olarak kendilerini zombi gibi gösteriyor. Kendilerini zombi virüsünden etkilenenlerin derileriyle kaplıyor. Onlar tarafından saldırıya uğramadan ilerleme kaydedebilmek için zombi gibi davranıyor. Bu da onların çok iyi kamufle olduğu ve hiç beklenmedik bir anda saldırıya geçme ihtimalleri bulunduğu anlamına geliyor. Bu grubun The Walking Dead’e katılması durumunda işler ciddi anlamda karışabilir. Varlıkları kısa sürede Rick ve ekibi için ciddi bir tehlikeye dönüşebilir.

Dokuzuncu sezondan itibaren dizinin baş yazarlığını Angela Kang üstlenecek. The Whisperers’ın başarılı bir şekilde kullanılması Saviors ile yaşanan fiyaskonun unutulmasına yardımcı olabilir. Bakalım ekibin yeni kötü tercihi bu yönde mi olacak?

İlgili video

The Walking Dead 8. sezon fragmanı