reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon

The Walking Dead 9. sezonunda yeni bir başlangıç yapacak

Kısa bir süre önce sekizinci sezon finaliyle izleyici karşısına çıkan The Walking Dead şimdiden dokuzuncu sezonuyla konuşuluyor. Bu sene büyük bir hayal kırıklığı yaratan dizinin gelecek sezonda bir anlamda yeni bir başlangıç yapacağı ifade ediliyor. Peki bu tam olarak ne anlama geliyor?

Eğer The Walking Dead izleyicisiyseniz sekizinci sezonun ne kadar büyük bir hayal kırıklığı olduğunu anlatmaya gerek bile yok. Çok büyük şeyler beklerken yine aynı kısır döngünün içine girmek izleyicilerin canını fazlasıyla sıktı. Hatta bu durum reytingleri de ciddi oranda etkiledi. Görünen o ki sonunda beklenen değişim süreci başlıyor. Dizinin baş yazarlığını üstlenen Scott Gimple ise bu değişimin sinyallerini şu sözlerle verdi:

“Gelecek sene yeni bir dizi izliyormuşuz gibi olacak. Çok daha büyük bir hikaye seyredeceğiz. Yaşanacaklar için daha sekizinci sezon başlamadan önce bile çok heyecanlıydım. Finalde yaşananların ardından bir ağırlıktan kurtulacağız. Olaylar bir sona bağlamacak. Bu herkes için garip bir mezuniyet töreni gibi olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası son zamanlarda bu tarzda çok fazla açıklama gördük, okuduk. Dolayısıyla The Walking Dead cephesinden somut bir adım gelmedikçe bu tarz açıklamalara inanmak pek içimizden gelmiyor. Yine de Scott Gimple’ın haklı çıkmasını umuyoruz.

İlgili video

The Walking Dead 8. sezon fragmanı