reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead’in 8. sezonu ne zaman devam edecek?

Televizyonun en fazla konuşulan dizilerinden biri olan The Walking Dead bir iyi bir kötü ilerleyen sekizinci sezona ara verdi. Peki bu uzun ara ne zaman son bulacak? Yani yeni bölümlere ne zaman kavuşacağız?

Advertisement

Yaşananları kısaca özetlemek gerekirse sekizinci sezonun büyük bir mücadeleye vadederek başladı. Geçen sene veda ettiğimiz tüm karakterlerin ve yaşanan tüm olumsuzlukların ardından bir nevi intikam zamanı geldiği hissettirildi. Bunun gerçekleşebilmesi için de Kingdom, Alexandria ve Hilltop bir araya geldi. Rick‘in de mücadele isteğiyle dolup taşmasının ardından yürek hoplatan pek çok gelişmeye şahit olduk.

Tahminler havada uçuşuyor

Sekizinci sezon The Walking Dead usulü bir şekilde heyecan uyandıran gelişmelerle ara verdi. Özellikle izleyicilerin hem çok sevdiği hem de bol bol eleştirdiği bir karaktere veda edileceğini öğrendik. Fakat verilen arayla birlikte pek çok şey askıda kaldı. Dolayısıyla hepimiz aynı şeyi merak ediyoruz: The Walking Dead ne zaman dönecek? Doğrusunu söylemek gerekirse henüz resmi bir tarih açıklanmış değil. Fakat önceki sezonlara bakarak gerçekçi bir tahminde bulunmak fazlasıyla mümkün. Eğer herhangi bir aksilik söz konusu olmazsa sekizinci sezonun devamını 11 Şubat veya 18 Şubat‘tan itibaren seyredebileceğiz. Merak ettiğimiz sorular da bu tarihlerden itibaren yanıt bulacak.