reklamı kapat

POPÜLER

fear the walking dead 4. sezon

Fear The Walking Dead aksiyon dolu 4. sezon fragmanıyla karşımızda [Video]

The Walking Dead’in dünyasına farklı bir bakış açısı getiren Fear The Walking Dead kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Kısa bir süre sonra izleyici karşısına çıkacak dördüncü sezondan oldukça uzun bir tanıtım paylaşıldı.

Los Angeles’ta başlayan dizide aslında zombi kıyametinin nasıl başladığına ve insanlar üzerinde ne gibi etkiler yarattığına şahit olmuştuk. Aradan geçen zamanla birlikte Fear The Walking Dead giderek zombi kıyameti dizisine dönüştü. Hikayesiyle pek çok izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Dördüncü sezona ulaşan dizi şimdi ufak değişim ve heyecan uyandıran gelişmelerle ön plana çıkıyor.

Bildiğiniz gibi Lennie James‘in hayat verdiği Morgan Jones hikayeye dahil oluyor. Böylece Rick Grimes ile yollarının ayrılmasından sonra neler yaşadığını, kimlerle birlikte mücadele verdiğini ve ne şekilde hayatta kaldığını öğrenme fırsatı yakalıyoruz. Bu hamleyle birlikte iki dizi arasında net bir bağ kuruluyor. İleride The Walking Dead karakterlerinin geçmişini burada görme ihtimalimiz artıyor. Paylaşılan uzun tanıtım ise kıyamet ortamında hayatın nasıl değiştiğini gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kendine özgü bir takipçi kitlesi elde etmeyi başaran Fear The Walking Dead‘in dördüncü sezonu Amerika’da 15 Nisan‘dan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan yeni tanıtımı ise hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

Fear The Walking Dead 4. sezon fragmanı