reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead

Fear The Walking Dead yetmedi; yeni The Walking Dead işleri yolda

Amerikan televizyonunun en ilgi çeken işlerinden biri olan The Walking Dead son zamanlarda olumsuz gelişmelerle gündeme geliyor. Düşen reytingler, oyuncu kadrosunun dağılma ihtimali ve kamera arkasındaki değişiklikler derken şimdi enteresan bir açıklama dikkat çekiyor. Görünen o ki zombi kıyametinin yaşandığı bu dünya yakında çok daha genişleyecek!

Aslına bakarsanız The Walking Dead dünyası zaten çok geniş. Temelleri Robert Kirkman‘ın yarattığı çizgi romanlarla atılan bu evren daha sonra televizyona ve oyun dünyasına kadar uzandı. Fakat birbiriyle direkt bağlantılı olan işler televizyonla kısıtlı kaldı. Los Angeles’ta geçen Fear The Walking Dead olayların nasıl başladığını, zombi virüsü ortaya çıktığında yaşananları ve insanların değişimlerini gözler önüne serdi. Dört senelik süreçte kemik bir izleyici kitlesi elde etmeyi de başardı. The Hollywood Reporter‘a konuşan Scott M. Gimple pek çok farklı projenin geleceğini müjdeledi.

“Hangi hikayeleri, ne kadar süreyle ve nerede anlatacağıma dair pek çok farklı yaklaşım var. Sırada hazırlanabilecek çeşitli projeler olduğunu umuyorum. Bu televizyon dizisi de olabilir, farklı formatlar da deneyebiliriz. Dijital içeriklerle izleyicilerin karşısına çıkmayı sürdüreceğiz ancak ben yapabileceğimiz farklı şeyler için ayrıca heyecanlıyım. Bu konuda yakında daha çok şey söylemeyi umuyorum.”

Açıklamadan anlaşılacağı üzere sadece dizi projeleri söz konusu değil. Pek çok farklı alanda çalışma yürütülüyor gibi. Fakat televizyonun da anılmış olması bunlardan en az birinin yeni bir kardeş dizi olacağını düşündürüyor. Detayların önümüzdeki aylarda belli olmasını bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 8. sezon fragmanı