reklamı kapat

POPÜLER

black mirror 5. sezon

Black Mirror’ın 5. sezonunu bekleyenleri sevindirecek gelişme

Teknolojinin farklı bir yüzünü ortaya koyan Black Mirror son yılların en çok konuşulan işleri arasında yer alıyor. Son iki senedir Netflix‘te izleyici karşısına çıkan dizinin devam edip etmeyeceği ise büyük merak konusu. Sonunda bu konuda kesin bir açıklama geldi ve rahat bir nefes alma imkanı bulduk.

Black Mirror her bölümünde farklı bir hikaye anlatıyor. Dört sezon ekrana gelen dizi modern teknoloji paranoyasına değinen iğneleyici ve sürükleyici bir havaya sahip. Charlie Brooker tarafından yaratılan dizi ele aldığı konunun bu denli farklı oluşuyla kısa sürede ilgi çekmeyi başarmıştı. Buna rağmen Channel 4 ikinci sezonun ardından diziyi iptal etme kararı almıştı. Bu noktadan sonra devreye Netflix girdi. Dizinin bölümlerine kütüphanesinde yer veren platform iki sezon onayı birden vererek Black Mirror hayranlarını fazlasıyla sevindirmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beklenen haber sonunda geldi

Kimilerinin çok beğendiği kimilerinin çok eleştirdiği dördüncü sezon izleyici karşısına çıkalı uzun bir süre oldu. Buna rağmen beşinci sezon olup olmayacağı bir türlü belli olmamıştı. Sonunda Netflix sessizliğini bozdu ve paylaştığı kısa bir video ile beşinci sezonun yolda olduğunu duyurdu!

Merakla beklenen yeni bölümlerin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı belli değil. Buna rağmen artık rahat bir nefes alabiliriz! Bu müjdeli haberi duyuran tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Black Mirror 5. sezon duyurusu