reklamı kapat

POPÜLER

Black Mirror

Black Mirror 4. sezon bölümlerinin bilinmeyenleri [Video]

Black Mirror 4. sezonuyla ses getirmeyi başardı. Teknolojik distopya severleri kendine çeken dizi şimdi her bir bölüm için özel kamera arkası görüntüleri paylaşıyor.

Dün Charlie Brooker ve Annabel Jones’un dizinin dördüncü sezonunda bizi bekleyen yeniliklerin neler olduğunu açıkladığı bir kamera arkası videosu paylaşmıştık. Netflix şimdi her bir bölüm için kamera arkası görüntüleri paylaşıyor. Hatırlarsanız Stranger Things için de benzer bir çalışma gerçekleştirilmiş ve dizideki oyuncularla kısa soru-cevap şeklinde videolar çekilmişti. Ancak 7 bölümden oluşlan bu çalışma Beyond Stranger Things ismiyle Netflix içinde yayınlanmıştı. Black Mirror’ın kamera arkası görüntüleri ise tüm kullanıcılarla paylaşılıyor. Hem Brooker ve Jones’un yorumlarıyla şekillenen videolarda bölüm oyuncularının görüşlerine de yer veriliyor. Dördüncü sezondaki detayları bölüm bölüm işleyen video serisi bölümlerle ilgili ilginç küçük bilgiler de barındırıyor.

Distopyanın kapıları yeniden açılıyor

Seri bir kez daha yeni hikayelerle bizi teknolojik distopyanın tam ortasına götürüyor. 6 bölümden oluşan dizi aynı zamanda seri için ilkleri de barındırıyor. U.S.S. Callister bölümüyle ilk kez uzay teması işlenen dizinin Arkangel bölümünde yönetmen koltuğuna Jodie Foster oturuyor. Beşinci bölüm olan Metalhead ise yine serinin ilk siyah-beyaz bölümü olarak öne çıkıyor. Son bölüm Black Museum, bu evrenin aslında bağlantılı olabileceğine dair ipuçları taşıyor. Haberin devamında kamera arkası görüntülere ulaşabilir, dizi için hazırladığımız incelemeleri ve röportajı okuyabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye Netflix‘ten ulaşabilirsiniz.

Video

Tüm incelemeler ve röportaj

Black Mirror baş yapımcılarıyla LOG özel röportaj!
Black Mirror 4. sezon incelemesi
Black Mirror 4. sezon 1. bölüm “U.S.S. Callister” ön incelemesi
Black Mirror 4. sezon 2. bölüm “Arkangel” ön incelemesi
Black Mirror 4. sezon 3. bölüm “Crocodile” ön incelemesi
Black Mirror 4. sezon 4. bölüm “Hang the DJ” ön incelemesi
Black Mirror 4. sezon 5. bölüm “Metalhead” ön incelemesi
Black Mirror 4. sezon 6. bölüm “Black Museum” ön incelemesi