reklamı kapat

POPÜLER

Black Mirror 4. sezon

Black Mirror 4. sezona kavuşacağımız tarih belli oldu

Yeni bölüm tanıtımlarıyla karşımıza çıkıp hepimizi heyecanlandıran Black Mirror 4. sezon ile ekranlara dönüyor; görünen o ki dördüncü sezon için çok beklememiz gerekmeyecek! Nihayet Netflix, Black Mirror 4. sezon yayın tarihini açıkladı!

Advertisement

Bildiğiniz gibi Black Mirror modern dünyaya karşı toplu huzursuzluğumuzu ele alıyor diyebiliriz. Her bölümü farklı bir hikaye anlatan dizi modern teknoloji paranoyasına değinen iğneleyici ve sürükleyici bir havaya sahip. Charlie Brooker tarafından yaratılan dizi bu farklı tarzıyla kısa sürede ilgi çekmeyi başardı. İkinci sezonun ardından iptal edilmesiyle birlikte yola Netflix’te devam ediyor. Dizinin dördüncü sezonu ise çok yakında karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Dördüncü sezonda altı farklı hikaye izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu bölümlerde ise Jesse Plemons, Rosemarie DeWitt, Jimmi Simpson, Cristin Milioti, Aldis Hodge, Maxine Peake, Andrea Riseborough, Letitia Wright ve Michaela Coel gibi ünlü isimleri seyredeceğiz. Dördüncü sezonun yönetmenleri arasında ise Jodie Foster, Toby Haynes, John Hillcoat, Colm McCarthy, Tim Van Patten ve David Slade‘i görüyoruz.

Black Mirror 4. sezon yayın tarihi

Emmy Ödüllü Black Mirror merakla beklediğimiz yeni bölümleriyle 29 Aralık‘ta izleyici karşısına çıkacak. Bu zamanlama sayesinde yılın son hafta sonunu ve senenin ilk gününü Black Mirror’a ayırmak mümkün olacak. Yeni sezon için paylaşılan bölüm tanıtımlarının tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

Dördüncü sezon tanıtımı

https://www.youtube.com/watch?v=mLOY_GJsE9E

Crocodile

Arkangel

Hang the DJ

USS Callister

Metalhead

Black Museum