reklamı kapat

POPÜLER

Black Mirror

Black Mirror’ın 4. sezonundan ilk tanıtımlar gün yüzüne çıktı [Video]

Netflix’in büyük bir ilgiyle takip edilen dizilerinden Black Mirror yakında dördüncü sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Merak uyandıran bu bölümler sonunda yeni görüntülerle karşımıza çıkıyor. Bizleri yine başarılı hikayeler bekliyor gibi görünüyor.

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse Charlie Brooker tarafından yaratılan Black Mirror modern dünyaya karşı toplu huzursuzluğumuzu ele alıyor. Dizinin her bölümü farklı bir olaya değiniyor. Bambaşka bir düzende geçen hikayelerde teknolojinin yarabileceği olumsuz etkiler ele alınıyor. İlk iki sezonuyla İngiliz televizyonunda ekrana gelen dizi daha sonra Netflix’e transfer oldu.

Bambaşka dünyalar

Dördüncü sezondan paylaşılan tanıtımlar bizlere yeni bölümler hakkında ilk ipuçlarını veriyor. Bölüm senaryolarını alıştığımız üzere Charlie Booker kaleme alıyor. Crocodile isimli bölümde başkalarının anılarını gözlemlemeye yardımcı olan bir teknolojiye şahit oluyoruz. Böylece kişisel anı kavramı fazlasıyla değişkenlik gösterecek gibi duruyor. Bölümün oyuncu kadrosunda ise Andrea Riseborough, Kiran Sonia Sawar ve Andrew Gower gibi isimler yer alıyor.

Black Mirror’ın dördüncü sezonuyla ne zaman izleyici karşısına çıkacağı henüz belli değil. Netflix’in yayın tarihini yakında açıklaması bekleniyor. Şimdiye kadar paylaşılan tanıtımları ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEOLAR