reklamı kapat

POPÜLER

Black Mirror 5. sezon

Heyecanla beklenen Black Mirror 5. sezon tarihi sızdırıldı

Merakla beklenen Black Mirror 5. sezon bölümlerinin tarihi Netflix tarafından atılan ve sonrasında silinen bir tweetle sızdırıldı.

Netflix, heyecanla beklenen Black Mirror 5. sezon bölümlerinin yayın tarihini sızdırdı. Dördüncü sezonun ilk bölümünü 29 Aralık 2017‘de yayınlayan platformun, yeni sezonu da aralık sonunda yayınlaması bekleniyordu. Ancak ne Netflix’ten ne de Black Mirror’dan bu konuda resmi bir açıklama gelmemişti. Popüler yayın servisinin NXOnNetflix hesabından atılan ve daha sonra silinen aralık ayı içerik listesinde ise ilk bölümün tarihi görünüyor. Black Mirror: Bandersnatch isimli bölüm 28 Aralık‘ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix

“Özel bölüm” de olabilir

Bandersnatch’in Black Mirror 5. sezon ilk bölümünün ismi olabileceği gibi yılbaşı özel bölümü olarak da karşımıza çıkabilir. Bildiğiniz gibi sevilen serinin interaktif bir bölüm üzerine çalıştığını daha önce yazmıştık. Eğer bu interaktif bölüm Bandersnatch ise, izleyiciler hikayenin gidişatına etki edebilecek. Ancak ne yazık ki hala ne yapımcılardan ne de çevrim içi yayın servisinden yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor.

Yeni sezonun ilk bölümü yayınlanana kadar önümüzde hala biraz vakit var. O zamana kadar dizinin baş yapımcıları Charlie Brooker ve Annabel Jones’la, dördüncü sezon öncesi yaptığımız LOG özel röportaja buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Dizinin 4. sezon fragmanı