reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Black Mirror

Black Mirror 5. sezon için açıklanan sürpriz oyuncu

Black Mirror 5. sezon bölümleri yayınlanmak için gün sayıyor. Netflix çatısı altındaki favori dizilerden olan serinin bu sezon oyuncu kadrosunda sürpriz bir isim bulunuyor.

Black Mirror 5. sezon hakkında pek çok iddia ortaya atılırken, sezonla ilgili resmi açıklamaların sayısı ise hayli az. Hatırlarsanız aralık başında Netflix, Black Mirror 5. sezon bölümlerinin yayınlanacağı tarihi sızdırmış ancak daha sonra konu ile ilgili açıklama yapmamıştı. Sızıntıya göre Black Mirror: Bandersnatch isimli bir bölümün 28 Aralık‘ta izleyicilerle buluşması bekleniyordu. Bunun 5. sezon olabileceği gibi bir “yılbaşı özel” bölümü olarak yayınlanabileceğine de değinmiştik. Çünkü hatırlarsanız geçmişte yeni sezonda bir bölümün interaktif olması için çalışmalar yapıldığı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise tüm bunları bir kenara bırakarak yeni sezonla ilgili doğru düzgün ilk resmi bilgiye ulaşmış bulunuyoruz. Bu sezon sürpriz bir isim dizinin bölümlerinden birinde yer alacak. Ancak izleyicileri ne kadar mutlu eder emin değiliz.

miley cyrus

Miley Cyrus, Black Mirror 5. sezon bölümlerinden birinde olacak

Şarkıcı Miley Cyrus, popüler dizinin yeni sezonunda yer aldığını açıkladı. Howard Stern’s Sirius X’e katılan Cyrus, serinin ismini söyleyemeyeceğini hatta resmi olarak rolüyle ilgili de konuşamayacağını kaydederken; bölümün Güney Afrika’da çekildiğini belirtti. Aynı zamanda karakterinin önemini de vurguladı.

Hala tarih için resmi bir açıklama beklediğimiz yeni sezonun bir bölümünde yer alacak olan Miley Cyrus, ne yazık ki konuyla ilgili daha fazla sır vermiyor. Heyecanla beklediğiniz yeni sezondaki bu hamlenin izleyiciler tarafından nasıl karşılanacağı merak konusu.

İlginizi çekebilir

Dizinin 4. sezon fragmanı