reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Black Mirror 5. sezon

Netflix kütüphanesinde beliren ilginç Black Mirror detayı

Netflix tarafından sızdırılan Black Mirror: Bandersnatch isimli yapım düşündüğümüz içerik olmayabilir. Bandersnatch platformdaki yerini aldı.

Advertisement

Black Mirror 5. sezon bölümlerini beklerken, geçtiğimiz haftalarda platformun 28 Aralık‘ta Bandersnatch isimli bir bölüm yayınlayacağından bahsetmiştik. Söz konusu yapım Noel Özel bölümü olabileceği gibi, beşinci sezonun ilk bölümünü de oluşturuyor olabilirdi. Netflix Türkiye kütüphanesinde de listelenen yapımla ilişkin ise eğer kütüphaneye giderseniz ilginç bir detay görmeniz mümkün. Netflix’in arama kısmına Bandersnatch yazdığınızda “Birazdan dönecek.” açıklamasıyla yapım karşınıza çıkıyor. Ancak yapımın hemen üzerinde “Bir Netflix Filmi” yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Mirror 5. sezon öncesi film geliyor

Bu bir parça garip bir durum. Çünkü bir önceki Noel içeriği, 2. sezonun içinde gösteriliyor. Black Mirror: Bandersnatch ise dizi sezonlarının tamamen dışında kendine özel bir kategoriye sahip. Bu yüzden 28 Aralık’ta yayınlanacak olan yapım, ilk Black Mirror filmi olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Bandersnatch ile ilgili henüz herhangi bir detay ise bilinmiyor. Geçtiğimiz günlerde Miley Cyrus popüler dizinin yeni sezonunda yer alacağını açıklamıştı. Ancak yeni sezonla ilgili henüz bir açıklama yapılmazken Cyrus’un Bandersnatch’te de yer alacak olma ihtimali olduğunu belirtelim. Şarkıcının kastettiği yapım bu olabilir. Eğer doğru ise Cyrus, bölümün Güney Afrika’da çekildiğini de kaydetmişti. Öte yandan uzun zamandır konuşulan interaktif bölüm, film olarak da karşımıza çıkabilir. Sezondan bağımsız bir şekilde, film formatında izleyicilerle buluşturulabilir.

İlginizi çekebilir

Dizinin 4. sezon fragmanı