reklamı kapat

POPÜLER

Black Mirror’ın 4. sezonundan ilk görüntüler heyecan uyandırıyor [Video]

Televizyon tarihinin en ilgi uyandıran bilim kurgu dizileri arasında yer alan Black Mirror sonunda dördüncü sezondan yeni görüntülerle karşımıza çıkıyor. Paylaşılan ilk tanıtım dördüncü sezonda izleyeceğimiz bölümlerin ismini de duyuruyor.

İngiltere’de ekrana gelen ilk iki sezonuyla büyük beğeni toplayan Black Mirror yoluna internet platformu Netflix ile devam ediyor. Her ne kadar üçüncü sezon öncekiler kadar beğenilmese de, bizleri dördüncü sezon için heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor. Hatırlayacağınız üzere dizinin yaratıcısı olan Charlie Brooker bu ayın başında heyecan verici açıklamalarda bulunmuştu. Önceden izleyip hayran kaldığımız bazı hikayelerin dördüncü sezonda devam edebileceğini müjdelemişti. Büyük heyecan uyandıran bu açıklamanın ardından yeni sezonda izleyeceğimiz bölümlerin isimleri açıklandı. Fakat henüz bunlardan hangilerinin ilk sezonlardaki hikayeleri devam ettireceğini bilmiyoruz. Dördüncü sezondaki bölümlerin isimleri ise şöyle:

4. Sezon 1. Bölüm – Crocodile
4. Sezon 2. Bölüm – Arkangel
4. Sezon 3. Bölüm – Hang the DJ
4. Sezon 4. Bölüm – USS Callister
4. Sezon 5. Bölüm – Metalhead
4. Sezon 6. Bölüm – Black Museum

Black Mirror’ın altı bölümden oluşan dördüncü sezonunun ne zaman ekrana geleceği henüz belli değil. Fakat yeni bölümlerin 2018 yılı içinde izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Black Mirror’ın bölüm isimlerini duyuran dördüncü sezon tanıtımını haberimizin girişinde bulabilirsiniz.