reklamı kapat

POPÜLER

Yeni The Walking Dead dizisi

The Walking Dead evreninin yeni dizisinden ilk fragman [İzle]

AMC, The Walking Dead serisini yeni diziyle devam ettiriyor. Diziden ilk fragman New York Comic Con’da yayınlandı.

The Walking Dead serisi televizyon tarafında yeni bir diziye kavuşmaya hazırlanıyor. Ana dizi 10. sezon bölümlerini yayınlamaya başlamış, Fear serisi de 5. sezonu noktalamışken New York Comic Con kapsamında gelecek dizinin ilk fragmanı da izleyicilerle buluşturuldu. Bu kez ise karşımızda biraz daha ilginç bir hikaye örgüsü yer alıyor. Çünkü ana kahramanlarımız zombi salgınına hem hazırlıklı hem de hazırlıksız bir ekibi oluşturuyor. İlginç olabilecek yeni dizi kitle olarak ise ağırlıklı şekilde gençleri hedef alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead evreninin çocukları

Zombi saldırısı sırasında küçük bir çocuk olan ya da doğrudan saldırı sonrası doğan yeni bir genç nesli karşılıyoruz diziyle beraber. İsmi hala açıklanmayan üçüncü dizide güvenli bölgede başlıyor hikayemiz. Zombi saldırısı ardından geçen yıllarda, çocuklar yetişkinler tarafından bu güvenli kasabada yetiştirilirken nasıl dövüşecekleri karşı koyacakları da öğretiliyor. Hayli kısıtlı bir topluluk olan bu kasabadaki ana kahramanlarımız ise şehrin dışına çıkmaya karar veriyor ve asıl macera da bu şekilde başlıyor. Daha önce en son belki küçük bir çocukken bir zombi gören kahramanlarımız bu ölümcül dünyanın tam göbeğine adım atıyor.

Dizinin oyuncuları arasında Aliyah Roberts, Annet Mahendru, Alexa Mansour, Nicolas Cantu, Hal Cumpston ve Nico Tortorella yer alıyor. Net çıkış tarihi açıklanmayan dizi için şimdilik “2020 ilkbaharı” işaret ediliyor. Yayınlanan ilk fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.