reklamı kapat

POPÜLER

dwayne johnson

Dwayne Johnson’dan “yılın en kötü filmi” ödülüne videolu kutlama [Video]

Hollywood’da farklı bir misyon üstlenen Razzie Ödülleri her sene sinemanın en kötülerini ödüllendiriyor. Bu yılın kazananları da geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Bu yıla özel olarak oluşturan bir kategoride ödüle layık görülen Dwayne Johnson bu gelişmeyi çektiği videoyla Twitter takipçilerine duyurdu. Bir nevi ödül kutlaması gerçekleştirdi.

Bildiğiniz gibi Dwayne Johnson son yıllarda pek çok farklı film ve rolle izleyici karşısına çıkıyor. Bunlardan biri de geçtiğimiz sene vizyona giren Baywatch yani Sahil Güvenlik filmi olmuştu. Aksiyon ve komediyi bir araya getiren bu hikaya pek beğenilmedi. Aksine pek çok açıdan eleştiri yağmuruna tutuldu. Buna rağmen Razzie Ödülleri’ne damgasını vuran The Emoji Movie ve Fifty Shades Darker oldu. Ancak Razzie Ödülleri ekibi Sahil Güvenlik filmini de unutmadı. Sırf bu filme ödül verebilmek için ayrı bir kategori açıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Çok kötü olmasına rağmen sonunda severek izlediğiniz film” ödülüne layık görülen Sahil Güvenlik, Dwayne Johnson’a bir ilk yaşattı. Özel kategoride ödül kazandığını öğrenen The Rock bunu paylaştığı videoyla duyurdu. Baywatch filmini en iyisini elde etmek amacıyla çektiklerini ama sonucun istedikleri gibi olmadığını söyledi. Ardından kendilerini bu ödüle layık görenlere teşekkür etti. Bu kutlama videosunu haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

Video