reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson’ın şaşırtan Oscar kararı

Son zamanlarda Hollywood’un en çok konuşulan isimlerinden biri olan Dwayne Johnson popülerliğiyle Oscar Ödülleri’ni dağıtan Akademi’yi bile etkilemiş gibi görünüyor.

Aslına bakarsanız bu haberi açıklayabilmek için güncel durumdan bahsetmek gerekiyor. Oscar Ödülleri bu sene sunucu bulma sıkıntısı yaşıyor ve zorlu günlerden geçiyor. Bu sebeple ödül töreninin sunucusuz şekilde gerçekleşeceği konuşuluyor. Elbette bu önemli görev için pek çok ünlünün adı Oscar Ödülleri’nin sunucusu olmak üzere anılıyor. Bunlardan biri de aksiyon filmlerinin aranan ismine dönüşen Dwayne Johnson oldu.

Oscar sunucusu adayı Dwayne Johnson

Dan Buffa ‏isimli bir hayran “Eğer Akademi Oscar Ödülleri için sunucu bulmakta zorlanıyorsa bende Dwayne Johnson seçilmeli” dedi. The Rock da bu paylaşıma sessiz kalmadı ve şu sözleri sarf etti: “Aslında bu sene onların ilk tercihlerinden biriydim. Oscar gecesini olabildiğince eğlenceli hale getirmek istiyordum. Cidden büyük çaba sarf ettik ama bunu gerçekleştirmemiz mümkün olmadı. Jumanji filminin çekimlerinden ötürü programımın yoğunluğu bunu imkansız hale getirdi. Akademi de ben de bu duruma çok üzüldük. Kim bilir, belki ileride mümkün olur.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dwayne Johnson’ı bu açıklamasıyla birlikte ona Oscar Ödülleri için çoktan teklif gittiği ortaya çıkmış oldu. Açıkçası The Rock tarafından sunulacak Oscar gecesi nasıl olurdu, merak etmeden duramıyoruz.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw’dan ilk fragman