reklamı kapat

POPÜLER

avengers

Oscar Ödülleri’nden şaşırtan Avengers hamlesi

Oscar Ödülleri sunucu bulma sıkıntısı yaşıyor ve zorlu günlerden geçiyor. Akademi bu problemden Avengers ekibinin yardımıyla kurtulmayı planlıyor olabilir.

Bildiğiniz gibi Marvel Sinematik Evreni’nin yıldızları son yılların en sevilen isimleri arasında yer alıyor. Marvel yıldızları sadece ünlü değil, yetenekli isimlerden oluşuyor. Tüm bunların üstüne Marvel stüdyolarının elinden çıkan tüm işler gişede fırtına gibi esiyor. Son olarak Avengers Infinity War’un yarattığı etki ise neredeyse eşsiz. Endgame için yaratılan büyük heyecanla birlikte tüm dikkatler MCU yıldızları üzerinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

91. Oscar Ödülleri sunucu bulmakta zorlanması sebebiyle, bu sene farklı bir formül deneyecek. Programın sunucusu olmayacak. Onun yerine ödül takdim etmeye gelen yıldızlar bir sonraki segmenti tanıtarak ilerleyecek. Akademi’nin bu iş için özellikle Marvel yıldızlarını gözüne kestirdiği söyleniyor. Hatta ödül töreninin daha fazla ilgi çekmesi adına Avengers yıldızlarının Altın Küre Ödül törenine katılmaması sağlandı deniyor. Kısacası Oscar Ödülleri düştüğü zor durumdan The Avengers yıldızlarının yardımıyla kurtulabilir. Bu söylentinin doğru olup olmadığını ise zaman gösterecek. Bakalım sunucusuz 91. Oscar Ödülleri nasıl olacak?

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı