reklamı kapat

POPÜLER

oyun kontrolcü MUJA

Akıllı telefon ile oyun oynama deneyimine çağ atlatacak cepte taşınabilir kontrolcü [Video]

Mobil oyunculuk gün geçtikçe daha popüler hale geliyor. Akıllı telefon ile oyun oynama deneyimine çağ atlatmak isteyenler içinse MUJA oyun kontrolcü birimi karşımızda bulunuyor.

Akıllı telefonlar artan güçleriyle inanılmaz bir oyun deneyimi sunar hale geldiler. Özellikle PUBG ve Fortnite mobil sürümleri sonrasında patlayan bu alanda herkes daha rekabetçi olmak istiyor. İşte bunu sağlamak için hazırlanan oyun kontrolcü birimi MUJA, alandaki en iyi seçeneklerden birisini oluşturuyor. Benzerlerinden farklı olarak telefonun arkasına ufak vantuzlar aracılığıyla takılan ürün, her zaman cebinizde taşıyabileceğiniz kadar ufak yapıda. Cihazlarla Bluetooth üzerinden haberleşen oyun kontrolcü birimi MUJA, kişilere oyunlar için özelleştirebilecekleri dört adet buton veriyor. Bu butonlar örneğin ateş etme gibi amaçlar için ayarlanabiliyor. Yapısı gereği telefonu yatay olarak tutma şeklinize uyum sağlayan ürün, yukarıdaki videoda da görebileceğiniz üzere oldukça konforlu bir yapıya sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
oyun kontrolcü MUJA
oyun kontrolcü MUJA

MUJA, oyun kontrolcü alanına güzel bir yaklaşım

Isı dağıtımı özelliği sayesinde telefonunuz oyun sırasında aşırı ısınmasını önlediği, bu sayede performansı artırdığı ve ellerinizi terletmediği belirtilen ürün, 450 mAh piliyle aralıksız 36 saat boyunca oyun oynamanıza imkan tanıyor. Hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabilen kontrolcü, yakında Indiegogo üzerinden satışa çıkıyor. Satış fiyatı şimdilik bilinmiyor.