reklamı kapat

POPÜLER

SteelSeries

SteelSeries tarafından oyun tutkunlarına özel yeni kontrolcü

Oyun dünyasının yakından tanıdığı firmalardan SteelSeries, Apple dünyasına özel olarak geliştirdiği yeni kontrolcüsünü görücüye çıkardı.

Oyun donanımlarıyla öne çıkmayı başaran önemli isimlerden SteelSeries, yeni kontrolcüsü Nimbus Plus ile çok geniş olan alana yeni bir seçenek daha ekliyor. Bir kontrolcüden beklenen tüm fiziksel butonlara ve yönlendiricilere sahip olan standart tasarımlı yeni model, bünyesinde iPhone ile iPod Touch gibi cihazları taşıyabiliyor ve aynı zamanda iPad, Mac ve Apple TV desteğini de taşıyor. Yani bu ürün kendisini sadece mobil taraf ile sınırlandırmıyor. Bu da gerçekten birçok oyuncu için oldukça kullanışlı ve güzel görünüyor. Tem dolu piliyle 50 saatlik pil ömrü sunduğu aktarılan ürün, direkt olarak Lightning portu üzerinde şarj edilebiliyor. Burada USB-C sunmuyor olması kötü olan kontrolcü, tahmin edebileceğiniz gibi Apple’ın MFi sertifikasına da sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SteelSeries Nimbus Plus satışa sunulmuş durumda

Ancak tahmin edebileceğiniz üzere şu an sadece yurt dışı satışı yapılıyor. Modelin fiyatı ise 69 dolar seviyesinde yer alıyor. Türkiye’ye de geleceğini düşündüğümüz ürün, özellikle Apple Arcade servisi için çok ama çok güzel görünüyor. Biliyorsunuz Arcade Türkiye’de de resmi olarak yer alıyor ve Netflix gibi abonelik üzerinden yüzlerce farklı içeriğe erişim şansı tanıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da iddialı başka bir rakip kontrolcü