reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Yi Home Camera 3 güvenlik kamerası

Çok faydalı yapay zeka özelliğiyle öne çıkan uygun fiyatlı güvenlik kamerası: Xiaomi Yi Home Camera 3

Akıllı ev ürünlerinin patlama yaptığı CES 2019 kapsamında Xiaomi Yi Home Camera 3 güvenlik kamerası da resmi olarak lanse edildi.

Akıllı Xiaomi ürünleri arasına yeni eklenen Xiaomi Yi Home Camera 3, gerçekten dikkat çeken bir akıllı güvenlik kamerası. Tasarımsal olarak Xiaomi Yi Home Camera 2 modeliyle oldukça benzer olan ürün, bu açıdan şık duruyor ve fazla yer kaplamıyor. CES 2019’un öne çıkanlarından olmayı başaran ürün, yapay zekadan olabildiğince yararlanıyor. Burada özellikle bildirim sistemi üzerine gidilmiş görünüyor. Çünkü güvenlik kamerası kullanıcılarına sadece gerçekten önemli şeylerin bildirimini yapıyor. Bu sayede evde olmadığınız zaman örneğin çevredeki otomobil farlarının eve vurması bir hırsızlık olarak algılanmıyor. Ya da evdeki evcil hayvanlar da bir hırsız olarak bildirilmiyor. Sistem çok güzel şekilde insan ile hayvanları ve diğer unsurları ayırt edebiliyor. Görüntü yanında 5 metre mesafedeki sesleri de algılayarak kişilere bildirebilen kamera, Full HD çözünürlükte kayıt yapabiliyor. Satın alındığı zaman 6 aylık bir bulut servisiyle gelen kamera, burada sadece hareketin algılandığı 7 günlük görüntüleri tutabiliyor. Bu sayede geriye dönük inceleme yapılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Yi Home Camera 3 güvenlik kamerası kaça satılacak?

Akıllı kamera modelinin satış fiyatı yaklaşık olarak 40 dolar seviyesinde. Bu açıdan bütçeleri yormayacak bir seçenek oluşturan ürün, ocak ayı sonunda raflardaki yerini alıyor deniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yakında gelecek katlanabilir yeni akıllı telefonu