reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Clock ve Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

Xiaomi Mi Smart Clock ve yeni güvenlik kamerası tanıtıldı; işte fiyatlar

Xiaomi, yeni akıllı telefonlarıyla beraber Xiaomi Mi Smart Clock ve yeni güvenlik kamerasını da tanıttı. İşte ürünlerden öne çıkan detaylar;

Xiaomi imzalı en yeni akıllı ürünler Mi Smart Clock ve Mi 360° Home Security Camera 2K Pro, detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Redmi Note 9T ve Redmi 9T ile beraber ses getirmeyi başardı. Ürünlerden Mi Smart Clock, adından da anlaşılabileceği üzere bir akıllı alarm cihazı. Üzerinde bir ekran yer alan şık ürün, bu 3,97 inç boyutundaki dokunmatik ekrandan birçok bilgi verebiliyor ve bağlı güvenlik kameralarının görüntüsünü gösterebiliyor. IoT altyapısına destek veren ve internet üzerinden bağlı cihazlar için bir kontrol merkezi halini alabilen Mi Smart Clock, Google Asistan yerleşik olarak geliyor ve üzerinde güçlü bir hoparlör sistemi barındırıyor. Model istenirse bir fotoğraf çerçevesi olarak da kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro ise gelişmiş bir güvenli kamerası olarak dikkat çekiyor. İsminde de geçtiği üzere 2K çözünürlükte kayıt yapabilen ürün, 2.4 GHz yanında 5 GHz WiFi desteğiyle dikkat çekiyor, ortam için otomatik insan algılama yapabiliyor ve hareketli kafasıyla 360 derece koruma sağlayabiliyor. Gizlilik için istenmediği durumda kamera lensini gizleyebilen ürün, bünyesinde bir mikrofon da barındırıyor.

Xiaomi Mi Smart Clock ve Mi 360° Home Security Camera 2K Pro Türkiye’ye de gelebilir

Ancak bunun henüz kesin olmadığını belirtelim. Fiyat konusunda ise Mi Smart Clock için 50 euro Avrupa fiyatı, Mi 360° Home Security Camera 2K Pro içinse 60 euro Avrupa fiyatı belirlenmiş durumda.

İlginizi Çekebilir

Satechi’den Apple dünyasına özel en yeni ürünler