reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 9T ve Xiaomi Mi 9T Pro yani Redmi K20 ve Redmi K20 Pro

Gizemli modeller Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro hakkındaki gerçek ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde bir duyuru yapılmış ve Xiaomi Mi 9T isimli bir modelin yolda olduğu açıklanmıştı. İşte bu modelin tam olarak ne olduğu ortaya çıktı.

Xiaomi kısa süre süre Redmi K20 ve Redmi K20 Pro amiral gemisi akıllı telefon modellerini karşımıza çıkardı. Tasarımları ve performanslarıyla çok dikkat çeken akıllı telefonlar, görünüşe bakılırsa aralarında Türkiye’nin de olma ihtimalinin bulunduğu bazı pazarlarda Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro isimleriyle satılacak. Bu açıdan gizemli model Mi 9T,  “tamamen” başka bir yeni telefon olarak yolda bulunmuyor. Global pazarda oldukça bilindik olan “Mi 9” markasını değerlendirmek istediği görülen firma, biraz kafa karışıklığı oluşturmasına rağmen detaylarına burada yer verdiğimiz telefonların güzelliğiyle kendisini affettiriyor. İki telefon da gerçekten hem teknik hem de tasarımsal olarak göz dolduruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro yani Redmi K20 ve Redmi K20 Pro, tam bir fiyat performans canavarı

Avrupa’da başlangıç fiyat 359 euro seviyeside olacak telefonlar bu açıdan gerçekten çok dikkat çekiyor. Biliyorsunuz kullanıcılar artık daha çok 500 dolar altındaki telefonlara ilgi gösteriyor. Kimse bir yıl sonra yenisi çıkacak bir telefona 1.000 dolar vermek istemiyor. Bu konuda Android tarafı için en iyi seçenekleri sunan firmalardan olan Xiaomi, ürün gamını çok iddialı modeller ile doldurmaya devam ediyor.

İlgili Video