reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone XI, iPhone XI Max ve iPhone XR 2019

iPhone XI, iPhone XI Max ve iPhone XR 2019’un satış fiyatları belli oldu

Teknoloji devi Apple, 2019 iPhone modelleri üzerinde aktif olarak çalışıyor. İşte bu modeller iPhone XI, iPhone XI Max ve iPhone XR 2019’un satış fiyatları belli oldu.

2019 iPhone ailesi 2018’de de olduğu gibi üç farklı modelden oluşuyor. Bunların 5,8  inç OLED ekranlı iPhone XI, 6,5  inç OLED ekranlı iPhone XI Max ve 6,1 inç OLED ekranlı iPhone XR 2019 olduğu söyleniyor. İşte bu modeller, ortaya çıktığı kadarıyla 2018 modellerle aynı fiyat etiketlerine sahip. Yani sırasıyla 999 dolar, 1.099 dolar ve 750 dolar fiyat etiketleriyle raflardaki yerini alacak telefonlar, daha uygun iPhone bekleyenler için hayal kırıklığı yaratıyor. Modellerin Lightning yerine USB-C portuyla geleceği bir kez daha gündeme (Halen kesin değil) gelirken, telefonların elde tutmayı artıran özel bir kaplama ile karşımıza çıkacağı da söyleniyor. 2019 XR modeline yeşile yakın yeni bir renk seçeneği getirecek denilen Apple, 2019 modelleri içerisinde sadece Xs Max’de üçlü kamera kullanacak. Diğer modeller çiftli kamera bizleri karşılayacak. Üçlü kamera ile kişilere yüksek zoom imkanın geleceği söyleniyor. Sektör ise biliyorsunuz Nokia 9 PureView ile beşli kameraya geçiş yapıyor. Bu model de MWC 2019 kapsamında geliyor ve çok merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone XI, XI Max ve iPhone XR 2019 hakkında başka bilgiler de var

Söylendiği kadarıyla Wi-Fi 6 bağlantı teknolojisiyle hızlı bir Wi-Fi performansı sergilemesi beklenen modellerin, 5G teknolojisine destek vermesi beklenmiyor. Gelecek modelleri için kendi modemini geliştiren firma, esas büyük tasarım değişikliklerini 2020’ye saklıyor deniyor.

İlginizi Çekebilir

Geçen sene çıkan en ilginç iPhone modeli