reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro iPhone XI Max

iPhone XI ve XI Max modellerinde yer alacağı iddia edilen Huawei Mate 20 Pro özelliği

Apple iPhone XI, iPhone XI Max ve iPhone XR 2019 için bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer Huawei Mate 20 Pro modelinden tanıdık bir detay gündemde.

2019 iPhone ailesi biliyorsunuz üç farklı modelden oluşuyor. Bunların 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XI, 6,5  inç OLED ekranlı iPhone XI Max ve 6,1 inç OLED ekranlı iPhone XR 2019 olduğu söyleniyor. Sırasıyla 999 dolar, 1.099 dolar ve 750 dolar fiyat etiketleriyle raflardaki yerini alacak telefonlar, kısa süre önce öğrendiğimiz kadarıyla 18W şarj cihazıyla geliyor. Aynı zamanda kutularından USB-C – Lightning kablosunun çıkacağı belirtilen telefonlar, son sızıntılara göre ters kablosuz şarj özelliğine de sahip olacak. Yani modeller “pratikte” arkalarına konan diğer Qi destekli cihazları kablosuz olarak şarj edebilecek. Bu desteği sadece kendi modelleri için sunacağı tahmin edilen firma, bu konuda Huawei Mate 20 Pro ve Samsung Galaxy S10‘un izinden gidecek gibi görünüyor. Hayatımıza ilk olarak Huawei Mate 20 Pro modelinin soktuğu bu teknoloji, özellikle kablosuz kulaklıkları şarj etme konusunda büyük bir kolaylık sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone XI, XI Max ve iPhone XR 2019 yaz sonunda gelecek

XR 2019 hariç diğer iki modelin üçlü arka kamera sistemiyle geleceği söyleniyor. Üçlü kamera ile yüksek optik yakınlaştırmayı geniş açı ile birleştirecek gibi görünen Apple, tasarım konusundaki değişiklikleri ise 2020’ye saklıyor. Firmanın 2020 yılında çentiği dahi kaldırabileceği söyleniyor. 2019 modelleri içinse böyle bir beklenti bulunmuyor. Sadece çentiğin biraz daha ufalabileceği tahmin ediliyor. Firmanın tedarikçileri bunu gerçeğe dönüştürmek için çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone için çıkan en yeni reklamlardan