reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson’ın şaşırtıcı Razzie Ödülleri tepkisi

Son zamanların en fazla konuşulan isimlerinden biri olan Dwayne Johnson geçtiğimiz aylarda Razzie Ödülü kazanan oyuncular arasına katıldı. Sevilen ismi bu konudaki tepkisi ise beklenenden çok farklı oldu.

Bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse, Razzie Ödülleri aslında Oscar Ödülleri’nin tam tersi. Yani sinemanın en iyileri yerine en kötülerini seçiyor. Ödül kategorileri ise oldukça çeşitli. Alışıldık kategorilerin dışına çıkıp, olaya renk kattıklarını söyleyebiliriz. Beyaz perdeyi ufak ufak ele geçirmeye başlayan Dwayne Johnson geçtiğimiz aylarda Razzie Ödülleri’ne layık görüldü. Buna vesile olan Baywatch yani Sahil Güvenlik filmi oldu. Filmin galip geldiği kategori de oldukça ilginç: Çok berbat olduğu için aşık olmaktan geri duramadığımız film. İşte Sahil Güvenlik Dwayne Johnson için bir ilke imza attı. Başarılı isim ilk defa “en kötü” olduğunu tescilleyen bir ödül kazandı. Bu gelişmeye çok geç olsa da tam anlamıyla Dwayne Johnson’dan beklenen şekilde yanıt verdi. Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi: “Sahil Güvenlik için kazandığımız tatlı ufak Razzie Ödülümüz. Çok berbat olduğu için aşık olmaktan geri duramadığımız kategorisinin galibi. Bu filmin başarısızlığının tüm sorumluğu bende. Bu yüzden yumruklanacak biri varsa o da benim”

Dwayne Johnson kötü filmin sorumluluğunu üstlenirken Razzie’yi de görmezden gelmeyerek yine sempati puanlarını topladı. Bakalım sevilen oyuncu ne zaman büyük ve önemli bir ödüle layık görülecek?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı