reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson’lı Sahil Güvenlik’te aksiyonun dozu artıyor [Video]

Önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan Sahil Güvenlik yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Merak uyandıran bu yapımdan yeni bir fragman daha paylaşıldı.

Orijinal ismi Baywatch olan bu yapım Sahil Güvenlik ismiyle tanıdığımız televizyon dizisine dayanıyor. Daha günümüze uygun bir hikayeyle ve aksiyon dolu bir şekilde ele alınan hikayeyi Seth Gordon beyaz perdeye taşıyor. Senaryoyu ise Damian Shannon ile Mark Swift birlikte kaleme aldı. Oyuncu kadrosuna baktığımızda filmin başrollerini Dwayne Johnson ve Zac Efron‘un üstlediğini görüyoruz. Onlara Alexandra Daddario, Priyanka Chopra, Kelly Rohrbach, Hannibal Buress, Charlotte McKinney, Ana Flavia Gavlak ve Rob Huebel gibi isimler eşlik ediyor.

Paylaşılan resmi özete göre tecrübeli bir can kurtaran olan Mitch istemediği halde Matt ile çalışmak zorunda kalıyor. Bunu sahil güvenliğin giderek bozulan imajını düzeltmek için kabul ediyor. İkili arasındaki çekişme devam ederken sahildeki gece kulüplerinden biri el değiştiriyor. Bu değişimden sonra etrafta uyuşturucu hüküm sürmeye başlıyor. Sahilde aniden bir cesetin belirmesiyle ekip bu probleme el atmaya karar veriyor. Elbette işler beklediklerinden daha karmaşık bir hal alıyor.

Sahil Güvenlik filminin gösterime 2 Haziran‘dan itibaren başlaması bekleniyor. Paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.