reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Google

Google’ın Hugh Jackman’lı Avengers Endgame hatası

Hakkında en fazla arama yapılan filmlerden biri Avengers Endgame. Fakat Google bu filmle ilgili yapılan aramalarda dikkat çekici bir hata yapıyor. Üstelik bu hata Hugh Jackman ile alakalı.

Bildiğiniz üzere Disney yakında 20th Century Fox stüdyolarını bünyesine katmaya hazırlanıyor. Yasal işlemlerin tamamlanmasının ardından X-Men, Fantastic Four ve Silver Surfer gibi karakterler Marvel’a geri dönmüş olacak. Böylece Marvel hayranlarının uzun zamandır beklediği filmler çekilebilecek. Fakat bu hayalin gerçek olmasına daha birkaç yıl var. Google ise yer verdiği hatalı bilgilerle güncel bilgilerden uzak hayranları fazlasıyla heyecanlandırabilecek bir hataya imza atıyor. BillzMusicUK isimli Twitter kullanıcısının paylaşımına göre Google’da İngilizce olarak “Hugh Jackman’ın ünlü filmleri” araması yaptığınızda karşınıza Avengers Endgame de çıkıyor. Fakat bunun mümkün olmadığını hepimiz biliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her şeyin ötesinde Hugh Jackman rol aldığı Logan filmiyle birlikte Wolverine karakterine veda etti. Hatta bu film karaktere o kadar güzel bir şekilde elveda dedi ki, çizgi roman hayranlarının büyük beğenisini topladı. Onu Wolverine rolüne geri dönmeye Deadpool’u canlandıran yakın dostu Ryan Reynolds bile ikna edemedi. Tüm bu sebeplerden ötürü Hugh Jackman’ın Avengers Endgame’de yer almayacağına eminiz. O yüzden Google’ın bu hatalı bilgisine denk gelirseniz, lütfen boş yere heyecanlanmayın.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman