reklamı kapat

POPÜLER

the walking dead 4. sezon

Fear The Walking Dead’in 4. sezon tanıtımında yeni karakterlerle tanışma zamanı [Video]

The Walking Dead ile aynı dünyada geçen ve zombi kıyametine farklı bir bakış açısı sunan Fear The Walking Dead geri dönmeye hazırlanıyor. Paylaşılan yeni tanıtım ise dizinin yeni karakterleriyle tanışmamıza vesile oluyor. Elbette en fazla dikkat çeken isim zaten tanıdığımız Morgan Jones.

Zombi kıyametinin başlangıç sürecini ekrana taşıyarak başlayan Fear The Walking Dead kendi ayakları üzerinde duran bir yapım olarak yola devam ediyor. Robert Kirkman tarafından yaratılan dizi yakında The Walking Dead ile net bir bağ kurmaya hazırlanıyor. Lennie James‘in hayat verdiği Morgan Jones hikayeye dahil oluyor. Böylece Rick Grimes ile yollarının ayrılmasından sonra neler yaşadığını, kimlerle birlikte mücadele verdiğini ve ne şekilde hayatta kaldığını öğrenme fırsatı yakalıyoruz. Bu buluşma ileride ortak bölüm çekilmesine de zemin hazırlıyor. Öte yandan diziye yeni yüzler de katılıyor. Bunlardan en fazla dikkat çekeni Maggie Grace oluyor. Onun Althea karakterine hayat verdiğini ve yolunun Morgan ile kesişeceğini biliyoruz. Son tanıtım ise yeni bölümlere az bir zaman kaldığını söylerken karakterlerin ne kadar değiştiğini ortaya koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fear The Walking Dead‘in dördüncü sezonu Amerika’da 15 Nisan‘dan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan yeni tanıtımı ise hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

Fear The Walking Dead’in 4. sezon tanıtımı