reklamı kapat

POPÜLER

Fear the Walking Dead için Game of Thrones benzeri isyan

Fear the Walking Dead için Game of Thrones benzeri isyan

Fear the Walking Dead hayranları hiç olmadığı kadar kızgın. Öyle ki dizi için Game of Thrones benzeri bir isyan başlatılmış durumda.

Game of Thrones finalinden sonra hayranların dizi yaratıcılarına olan öfkesinden sonra benzer bir durumu Fear the Walking Dead ekibi yaşıyor. Hem de dizi daha final bile yapmadan. Bunun ana sebebi ise dizinin orijinal yaratıcısı Dave Erickson‘ın üçüncü sezondan sonra diziden ayrılmış olması. Dördüncü sezonla beraber Andrew Chambliss ve Ian Goldberg’e emanet edilen dizi sonrası hayranlar ise mutlu değil. Hayranlar 5. sezon finali için gün sayan dizinin yeni yaratıcılarından kurtulması gerektiğini savunuyor. Bunun için de bir Change.org kampanyası başlatılmış durumda.

Fear the Walking Dead hayranları Game of Thrones hayranları gibi yaratıcılardan memnun değil

Dördüncü sezonda dizinin ana karakterlerinden Madison’ın ölmesiyle başlayan hoşnutsuzluk yeni dizi yaratıcılarının hikayeyi işleyiş şeklinin beğenilmemesiyle devam etmiş gibi görünüyor. Hayranlar Erickson’ın dönmesini talep ederken elbette yeni yaratıcılardan da kurtulmak istiyor. Bu karmaşayı düzeltecek tek ismin Erickson olduğuna inanıyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5. sezonla beraber hayranların memnuniyetsizliğinin boyutu Rotten Tomatoes puanlamasında da görünebiliyor. Chambliss ve Goldberg’in şimdilerde 6. sezon üzerine çalıştığını belirtelim. Dizi yaratıcıları yeni sezonla beraber büyük bir değişimin geleceğini de geçmişte müjdelemişti. “Herkes neler olduğunu çözdüğüne inandığı anda bazı şeyleri değiştiriyoruz. Bu da 5. sezon boyunca devam edecek. 5. sezon finalinde ise büyük bir değişim olacak.” sözleri ise izleyicileri bekleyen sürprizi işaret ediyor. Bu yeni değişim hayranları memnun edecek mi hep beraber göreceğiz. Hazırlanan Change.org kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix Türkiye Ekim 2019 programı