reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead Game of Thrones

The Walking Dead cephesinden Game of Thrones yorumu

Game of Thrones ekrana gelen beşinci bölümüyle eleştiri oklarının hedefine dönüştü. The Walking Dead ‘in Twitter hesabı da bu önemli fırsatı kaçırmadı.

Bildiğiniz gibi Amerikan televizyonunun en büyük dizileri denildiğinde akla Game of Thrones ve The Walking Dead geliyor. Bu iki dizi arasında büyük bir rekabetin yaşandığını söylememize gerek bile yok. Ancak zombilerin istila ettiği dünya son zamanlarda büyük sıkıntılarla yüzleşiyordu. Düşen reytingler, diziden ayrılan yıldız oyuncular derken eleştirilerin sayısı her geçen gün arttı. Game of Thrones’un ise böyle bir problemi son sezona kadar olmamıştı. Son altı bölümden beklentiler fazlasıyla yüksekti. Fakat senaryonun bu beklentileri karşılayamamasıyla birlikte eleştiri oklarının yeni hedefi David Benioff ve D. B. Weiss oldu. Özellikle The Bells isimli bölüm bardağı taşıran son damla oldu diyebiliriz. Sosyal medya ekipleri de bu fırsatı kaçırmadı.

The Walking Dead Game of Thrones fırsatını kaçırmadı

Dizinin resmi Twitter hesabı “Rick sadece kuleye saldırırdı” sözlerini Game of Thrones etiketiyle takipçileriyle paylaştı. Sabah saatlerinde yapılan bu paylaşım kısa sürede büyük ilgi gördü. Hatta takipçiler tarafından büyük takdir topladı da diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan The Walking Dead’in de kendi sorunlarıyla boğuştuğunu unutmamak gerekiyor. Dizi onuncu sezon onayını alsa da, reytingleri hiç olmadığı kadar düşmüş durumda. Farklı dizi projeleri de geliştirilme aşamasında ancak bu yapımların başarılı olup olmayacağının garantisi yok. Bakalım Game of Thrones’suz rekabet nasıl olacak.

İlginizi çekebilir

GoT 8. sezon 6. bölüm fragmanı