reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead, Game of Thrones’un son bölümüne gönderme yaptı

Söz konusu en fazla izlenen yabancı diziler olduğunda akla iki yapım geliyor: Game of Thrones ve The Walking Dead. Bu iki dizi izlenme oranlarıyla dudak uçuklatırken, birbirlerine yaptıkları göndermelerle hayranların yüzünü güldürüyor. Son olarak The Walking Dead‘in Twitter hesabı Game of Thrones’un son bölümü hakkında yorum yaptı. Bu tweet izleyicilerden büyük ilgi gördü.

Kısaca hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz bölümün önemli bir kısmı Duvar’ın kuzeyinde gerçekleşti. Jon ve arkadaşları Ak Gezenlerle zorlu bir mücadeleye girişti. Yardımlarına Daenerys ve ejderhaları koştu. Ancak bu noktada hiç beklenmedik bir şey yaşandı. Ak Gezenlerin lideri olan Gece Kralı‘nın mızrakla yaptığı atış sayesinde Daenerys, Viserion‘ı kaybetti. The Walking Dead’in hesabından paylaşılan tweet de bu önemli sahneye gönderme yapıyor. Burada “Zombi kıyameti çetin ancak en azından bizim ‘yürüyenlerimiz’ nasıl mızrak kullanacağını bilmiyor #GameofThrones” sözleri yer alıyor. Paylaşılan bu cümle Ak Gezenlerin, zombilerden daha tehlikeli olduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor.

Hatırlayacağınız üzere The Walking Dead’in resmi Twitter hesabı daha önce de Game of Thrones göndermeli paylaşımlarda bulunmuştu. “Zombiler mi, yoksa Ak Yürüyenler mi daha korkutucu?” soruyu bir kez daha gündeme taşınmıştı. Game of Thrones’un son bölümüyle bu soru yanıt bulmuş oldu. Unutmadan hatırlatalım, The Walking Dead’in sekizinci sezonu 22 Ekim‘de ekranlara dönecek.