reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Öldüğünü sandığımız Game of Thrones karakterleri yaşıyor olabilir

Game of Thrones genellikle çok sevilen karakterleri hiç beklenmedik anlarda öldürmesiyle meşhur. Fakat dizinin yedinci sezon finalinde öldüğünü zannettiğimiz iki karakterin hayatta olabileceği ortaya çıktı.

Advertisement

Kısaca hatırlatmak gerekirse Daenerys Targaryen‘in ejderhalarından biri, Viserion öldü. Ardından da Gece Kralı tarafından hayata döndürüldü. Ak gezenler tarafına katılan Viserion‘un sezon finalinde duvarı yıkmasına ve tüm ak gezenlerin Westeros’a girmesine şahit olduk. Duvarın yıkıldığı bu anlarda Beric ve Tormund da oradaydı. İkilinin tüm yaşananlar ardından öldüğü varsayılıyordu. Fakat sezon finali senaryosu farklı bir olasılığa işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HBO, Game of Thrones’un sezon finali bölümünü Emmy Ödülleri‘ne aday gösterdi. Bu kapsamda bölümün senaryosunun tamamına artık internet üzerinden ulaşılabiliyor. Senaryoyu yakından incelediğimizde ise Beric ve Tormund’un ölümüne dair bir bilginin yer almadığı anlaşıldı. Senaryoda tam olarak şu cümle yer alıyor: “Beric ve Tormund hayatta kalmak için koşuyor ve görüntüden çıkıyor” Kısacası iki karakterin akıbetine dair net bir bilgi bulunmuyor. Fakat söz konusu Game of Thrones olunca bir karakter öldüyse bunun net bir şekilde belli edileceğini tahmin etmek zor değil. Kısacası bu cümle Beric ve Tormund‘un hala hayatta olduğu şeklinde yorumlandı. Bakalım sekizinci sezon da tahminlerimizi doğrulayacak mı?

İlginizi çekebilir

7. sezon fragmanı