reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Jon Snow

Game of Thrones senaryosundaki şaşırtıcı Jon Snow detayı

Game of Thrones senaryolarında yer alan ancak daha sonradan diziden çıkartılan bir sahne Jon Snow hakkında enteresan bir detayı ortaya çıkartıyor. Bu detay sonradan hayata döndürülen tüm karakterleri kapsıyor gibi görünüyor.

Advertisement

Insider‘ın haberine göre Game of Thrones’un önceki sezonlarında Beric Dondarrion’ın önemli bir cümlesi kesildi. A Knight of the Seven Kingdoms isimli bölümde The Hound ona uyuyup dinlenmesini söylüyordu. Daha önce altı defa hayata döndürülen Beric Dondarrion ise “İlk öldüğüm günden beri hiç uyumadım. Bu noktadan sonra uyumaya başlamanın bir manası yok.” diye cevap veriyordu. Diziden çıkartılan bu cümleden hayata döndürülenlerin uyuma ihtiyacı duymadığını anlıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beric Dondarrion’ın cümlesinin Jon Snow etkisi

Ölümünden sonra Melisandre tarafından hayata döndürülen Jon Snow için de aynı durumun geçerli olduğu düşünülüyor. Jon Snow’un hiç uyurken görülmemiş olması da bu düşüncey destekliyor. Game of Thrones yazarlarının bu cümleyi diziden çıkartma nedeni ise daha fazla soru işareti yaratmamak gibi görünüyor. Aksi halde hayata döndürülenlerin neden uykuya ihtiyaç duymadığı ve bunun nasıl mümkün olduğu izleyiciler tarafından sorgulanacaktı. Aynı şekilde yemek yeme ve su içme ihtiyacı duyup duymadıkları da gündeme gelecekti. Çıkartılan tek bir cümle sayesinde ortaya çıkabilecek yeni sorulardan kurtulmuş oldular. Yine de Beric Dondarrion sayesinde ortaya çıkan Jon Snow detayı oldukça dikkat çekici.

İlginizi çekebilir

8. sezon 7. bölüm olarak yayınlanan belgeselin fragmanı