reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones finalinin büyük sürprizi Daenerys Targaryen çıkabilir!

Game of Thrones büyük finale adım adım yaklaşıyor. Geriye sadece dört bölüm kalmışken izleyicilerden bir kısmı dizinin asıl kötüsünün Daenerys Targaryen olabileceğini düşünüyor!


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı dizinin Game of Thrones 8. sezon 2. bölüm içeriğine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Game of Thrones’ta şu ana kadar yaşananları düşününce herkesin odağı kuzeyden gelen tehlike ak gezenler ve Kings Landing’te hüküm süren Cersei Lannister oluyor. Büyük mücadelenin Daenerys Targaryen ve Cersei Lannister arasında yaşanacağı düşünülüyor. Game of Thrones izleyicilerinin yeni teorisi ise finaldeki asıl kötünün Daenerys Targaryen olacağı yönünde.

A Knight of the Seven Kingdoms isimli bölümle birlikte Daenerys, Jon Snow hakkındaki gerçeği öğrendi. Bu sahnede sarf ettiği ilk cümle ise “Söylediklerin doğruysa bu seni Targaryenlerin son erkek varisi yapar” oldu. Yani ikili arasındaki rekabet kaçınılmaz bir hal aldı. Her ne kadar Jon Snow, Demir Taht’la ilgilenmese de, Daenerys onu kendi tahtına büyük bir tehlike olarak görebilir. Bu da ikili arasındaki aşk ilişkisinin rafa kaldırılacağı ve Daenerys’in şimdiye kadar görmediğimiz bir yüzünü göreceğimiz anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdiye kadar en çok gündeme gelen noktalardan biri Daenerys Targaryen’nin babası 2. Aerys’e ne kadar benzediği olmuştu. Herkes onun da Deli Kral gibi yoldan çıkmasından korkuyordu. Finalde tüm bu endişelerin oldukça yerinde olduğunu öğrenebiliriz. Elbette şimdilik tüm bunlar bir teoriden ibaret ancak bu teorinin oldukça dikkat çekici olduğunu da göz ardı etmemek gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanı