reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones’ta gizli kalan aşk ortaya çıktı

Final sezonuyla ekranlara dönmesini dört gözle beklediğimiz Game of Thrones dizisine dair yeni bir detay ortaya çıktı. Üstelik bu detay hayranların büyük bir kısmını şaşırtacak nitelikte görünüyor.

Game of Thrones genel olarak şaşırtıcı ilişkileri ve bunları ele alış biçimiyle meşhur diyebiliriz. Son olarak Daenerys Targaryen ve Jon Snow arasındaki yakınlaşma izleyicileri şaşırtmıştı. Kimilerinin uzun zamandır beklediği bu ilişkiye Tyrion Lannister fazlasıyla üzülecek gibi görünüyor. Hatırlarsanız dizinin yedinci sezon finalinde Daenerys Targaryen ve Jon Snow aynı odaya girerken onları gizlice seyreden Tyrion’u görmüştük. Bu sahne pek çok hayranın kafasında soru işareti yaratmıştı. Kimileri Tyrion Lannister’ın da Daenerys’e aşık olduğunu düşünmeye başlamıştı. Görünen o ki bu hayranlar haklıymış!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu detay HBO‘nun The Writers Guild of America West’in kütüphanesine bağışladığı senaryolarla ortaya çıktı. Aslına bakarsanız senaryolar uzun zamandır herkesin erişebileceği bir noktadaydı. Fakat bu ilgi çekici detayı haberleştiren Vanity Fair oldu. Detaylar senaryoların satır aralarında yatıyor. Örneğin altıncı sezondaki The Winds of Winter bölümünün senaryosunda Tyrion’un Daenerys’i nasıl detaylı bir şekilde incelediği ve onu fazlasıyla güzel bulduğu anlatılıyor. Öyle ki bunu düşünürken yanaklarının kızardığı ifade ediliyor. Yedinci sezondaki The Spoils of War bölümünün senaryosunda ise Daenerys’ten “Tyrion’ın sevdiği kadın” olarak bahsediliyor. Tüm bu detaylar Tyrion Lannister’ın Daenerys Targaryen’e gizli bir aşk beslediğini gözler önüne seriyor.

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 8. sezon tarih duyurusu