reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones’un 8. sezon set fotoğraflarında şaşırtan yıkım

Game of Thrones‘un final sezonunu seyretmemize oldukça uzun bir zaman var fakat son bölümlerin çekimleri tam gaz devam ediyor. Kimi zaman setten paylaşılan fotoğraflar sekizinci sezonda neler göreceğimize dair ciddi ipuçları verebiliyor. Gün yüzüne çıkan son set fotoğrafları da tam olarak bu kategoriye giriyor.

Westeros‘un Demir Taht kavgasında sona yaklaşırken herkes kazanan tarafın kim olacağını merak ediyor. Cersei Lannister Demir Taht’ta otursa da, etrafı düşmanlarıyla kaplı durumda. Üstelik Ak Gezenlerin kuzeyden King’s Landing‘e yaklaştığını biliyoruz. Daenerys Targaryen ise tehlikenin ne kadar büyük olduğunun farkında. Bu sebeple iki taraf anlaşmaya varıp ateşkes yapmayı kabul etmişti. Hatta Cersei Lannister kuzeye destek birlikleri gönderme sözü vermişti. Elbette onun bu sözünü tutmayacağını fark etmemiz uzun sürmedi. Anlaşılan Jon Snow ve Daenerys Targaryen de durumun hızla farkına varacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Twitter üzerinden paylaşılan set fotoğraflarına baktığımızda King’s Landing setini yakından görme fırsatı elde ediyoruz. Ancak bu fotoğraflarda şehrin eski heybetli halinden eser kalmamış durumda. Aksine fotoğraflar şehir büyük bir yangına maruz kalmış ve zor zar ayakta duruyormuş gibi bir izlenim bırakıyor. Tahminler ise Daenerys Targaryen’in King’s Landing’e saldıracağı yönünde. Olayların nasıl bu noktaya geleceğini görmek için ise biraz daha sabretmemiz gerekecek.

İlgili video

7. sezon fragmanı