reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon fotoğrafları

Game of Thrones 8. sezondan ilk fotoğraflar [Galeri]

Game of Thrones 8. sezon gerçek bir fragmana hala kavuşamamış olsa da, final sezonundan ilk görüntüler nihayet hayranlarla paylaşıldı.

14 Nisan‘da yayınlanmaya başlayacak olan Game of Thrones 8. sezon için neredeyse iki ay kalmışken hala üzerine detaylı konuşulabilecek doğru düzgün bir fragman yayınlanmadı. Ancak HBO’nun final sezonuna ilişkin heyecanı havada bırakmaya niyeti yok. Daenerys Targaryen’den Sansa Stark’a, Lord Varys’den Brienne of Tarth’a kadar bu sezonun en önemli isimlerinin karelerini paylaşan HBO ise tahmin edersiniz ki yine ser verip sır vermiyor. Fotoğraflar karşımıza hayli endişeli bakışlara sahip kahramanlarımızı çıkarıyor. Cersei’nin yalnızlığını yansıtan kareleri, Sansa’nın olaylar karşısındaki olası soğukluğu takip ediyor. Bran Stark’ı tam olarak bıraktığımız şekilde resmeden fotoğraflarda en mutlu görünen isim şaşırtıcı olmayan bir şekilde Samwell Tarly diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni sezon kaç bölüm?

Game of Thrones 8. sezon, 6 bölümden oluşsa da devasa bir final hazırlığında. Her bölümün en az bir saat olacağı belirtilen dizinin bölümlerinin süresi de final yaklaştıkça artıyor. Ak Gezenler ile verilecek büyük savaş kapıya dayanmışken, Jon Snow’un gerçek kimliğini de öğreneceği final sezonunda kahramanlarımız için işler olduğundan da daha karmaşık hale geliyor. Tüm düğümü çözecek olan Bran ve Sam’in ortaya çıkaracağı gerçek ise Demir Taht’ın gerçek varisini tamamen değiştiriyor. Tabii Buz ve Ateşin Şarkısı’nda finale yaklaşırken hiçbir karakterin güvende olmadığını belirtelim. Geçmişte de olduğu gibi sürpriz isimler ölüp, beklenmedik kişiler hayatta kalabilir…

İlgili video

Game of Thrones 8. sezon fragmanı